VEŘEJNÁ HRA

Co je to vlastně veřejná hra nebo veřejná akce? Jedná se o airsoftovou akci, určenou pro pravidelné hráče airsoftu, ke kterým se můžete přidat a zažít tak tu pravou bojovou atmosféru. Zpravidla se takovýchto akcí účastní 40 až 120 hráčů. Nováčci se na těchto akcích objevují poměrně pravidelně, takže se nemusíte bát, že byste nezapadli. Trvání takové akce je zpravidla od 8:30 do 15:00. Samozřejmostí je, že pokud je potřeba, kdokoliv může skončit i dříve. Všechny důležité informace obdržíte v emailu.

Tento balíček je vhodný v následujících případech:
 • V případě, že si chcete vyzkoušet airsoft, ale nemáte k dispozici alespoň 8 spoluhráčů, kteří jsou nutní pro soukromou hru, nebo pokud vás třeba je dost, ale i tak chcete vyzkoušet hru s velkým počtem účastníků.
 • Pokud chcete začít hrát airsoft, ale nejste si jisti jestli Vás bude bavit. Počáteční investice do zbraně a vybavení může hravě přesáhnout 10 000,- Kč. V případě že by vás airsoft neoslovil, byste pak při následném rozprodeji mohli přijít o několik tisíc korun. Zápůjčka zbraně za několik stovek, pak může být mnohem výhodnější.
 • Pokud jste občasný hráč airsoftu, který hraje např. pouze jedenkrát až čtyřikrát do roka, tak nemá větší smysl aby Vám doma ležela zbraň v hodnotě mnoha tisíc korun, kterou je navíc třeba servisovat (což je další nemalá finanční položka). Rozhodně je výhodnější si za pár set korun jednou za čas zapůjčit zbraň u které garantujeme funkčnost. V případě náhlé závady Vám ihned nabídneme zdarma jinou zbraň.
Co je dobré vědět:
 • Cena za zapůjčení jedné zbraně je 300,- Kč. V ceně zápůjčky je zahrnuta zbraň samotná s vysokokapacitním zásobníkem, plně nabitá baterie (která vydrží nejméně 2000 výstřelů) a ochranné brýle. V ceně není zahrnuto střelivo, to je nutné dokoupit zvlášť. 1000 ks munice vychází na 70,- Kč.
 • Zbraň si určitě předem rezervujte. Pokud byste tak neudělali a dorazili na akci bez rezervace tak hrozí, že by na Vás žádná zbraň nemusela zbýt.
 • Mladiství hráči (ve věku mezi 15 a 18 lety) musí dorazit s formulářem vyplněným od zákonného zástupce, který odevzdají při zápůjčce. Při objednávce / rezervaci zbraně prosím upozorněte, že se bude jedenat o osobu mladistvou a my vám v odpovědi zašleme příslušný formulář. Bez vyplněného formuláře mladistvému nebude zbraň zapůjčena.
 • Hráči mladší 15 let se mohou také některých akcí účastnit. Podmínkou však je neustálá přítomnost zákonného zástupce a odevzdání vyplěného formuláře taktéž od zákonného zástupce. Při objednávce / rezervaci zbraně prosím upozorněte, že se bude jedenat o osobu mladší 15 let a my vás v odpovědi budeme informovat, je-li možno účastnit se dané akce a případně zašleme příslušný formulář. Bez vyplněného formuláře a přítomnosti zákonného zástupce mladistvému nebude zbraň zapůjčena.
 • Informace o akci a předběžném počtu hráčů, kteří se jí zúčastní, vám zašleme formou odkazu a dodatečné informace v potvrzujícím emailu.
 • Zbraně které zapůjčujeme jsou repliky různých variant útočných pušek typu kalašnikov. Důvod proč jsme zvolili tento typ zbraní je ten, že jsou všeobecně nejspolehlivější a nejodolnější.

Platba a zálohy:
 • Při objednání / rezervaci zbraně není třeba platit jakékoliv zálohy, nepřekročí-li počet objednaných / rezervovaných zbraní 3 kusy.
 • Pokud máte zájem o 4 a více kusů zbraní, je třeba zaplatit alespoň 5 dní předem zálohu ve výši 25% konečné ceny za zápůjčku. Záloha Vám bude následně odečtena při platbě za zbraně v den zápůjčky. V případě že nedorazíte bude předem zaplacená záloha využita na uhrazení nákladů spojených s transportem zbraní, jejich přípravou a nabitím baterií. V případě že dorazíte a budete si chtít zapůjčit menší množství zbraní, bude vám odečtena poměrná část zálohy dle množství zapůjčených zbraní. Bezplatné storno je možné uplatnit nejpozději 12 hodin před samotnou zápůjčkou, načež vrátíme odesílateli případnou předem zaplacenou zálohu v plné výši. Pozdější storno není možné. Záloha na nevyužitou zápůjčku bude využita na uhrazení nákladů spojených s transportem zbraní, jejich přípravou a nabitím baterií.